12 Aralık 2010 Pazar

Görmeye Gelenler :)))))

Bugün ziyaretimize annenin çok sevgili dostları geldi. Ancak anne sonradan fotoğraf çekmeyi akıl etti nedense... Tam kapıdan çıkarken.:((((((Sevgili Hacer'in  minik kızı Öyküyü görünce, bizim kızın o yaşlara geleceğini hayal bile edemedim doğrusu. Minik Öykü ile pek yanyana bulunamasa da Mihrimah Asya, büyüdüğünde Öykü'yü çok seveceğinden eminim. Eeee bi sürü çilekli bebişleri olan bir ablayı hangi minik sevmez ki...


Sağolsun gelirken Mükerrem Teyze ayva tatlısı yapmış. Oh bir afiyetle yedik, bir afiyele yedik sormayın. Bugün Sezen'in de doğumgünü olması sebebiyle yaptığım pasta ile hem Mihrimah Asya'yı görmeye gelenler mutlu oldu. Hem de Sezen Teyze'nin doğum günü kutlu oldu.:))))) Bu arada annanenin yaptığı Amasya usulü baklalı sarmalar ve çörekleri de unutmamak lazım. E sonradan aklımıza gelince onların fotoğrafları ne yazık ki konulamadı.:(((((Mihrimah Asya ne giymiş peki bugün. Babamızın iş arkadaşı çok sevgili Murat Amcamız ve eşi sevgili Şule Teyzenin  getirdiği Cichild marka elbisemizi giydik. Aras Teyzemiz ve annesinden hediye botlarımız da ayağımızdaydı.Sevgili Şule'nin blogunu da ziyaret edebilirsiniz bu arada. 
(http://mutfaktalezzetvar.blogspot.com/).Bugün çok güzel bir şey öğrendik ayrıca. Cichild marka kıyafetleri annanemiz Amasya'da bulunduğumuz süre zarfında ne zaman çarşıya çıksa alıp getiridi. Minik Mihrimah Asya da kıyafetleri layıkıyla giyerdi ki hala giyiyor. Şule Teyze hediye elbiseyi gösterince çok beğendik ayrıca o markayı nerde bulacağımızı bilmiyoduk. Bu gayet sevindiriciydi en azından Pendikte var olduğunu öğrenmiştik. Ama bugün Hacer Teyze Öykü'ye kıyafet aldığı yeri söyleyip markayı da söyleyince çok güzel oldu vallahi. İzmit'te de bulabiliriz artık. :) Teşekkür ettik yeniden. Ayrıca bugün küçük Kaan'ı evde bırakıp minik Mihrimah'ı taaa Karamürsellerden ziyarete  gelen Nazlı Teyze'ye de ayrıca teşekkür...1 yorum:

Şule Zeynep dedi ki...

Maşallah kuzuma ;) çok tatlı olmuş...

Canım benim, ellerine sağlık süper gözüküyor tatlılar, Allah'tan bu ara tatlılarla aram yok, yoksa çok canım çekebilirdi :)

Yorum Gönder

Yorumlarınızda isim belirtirseniz memnun olurum. Yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler!